Книги за державною програмою

#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Смотрицька_сільська_ бібліотека-філія_Кам'янець_Подільської_ МЦБС

До Смотрицької сільської бібліотеки завітай! Нову книжку почитай!

В Смотрицькій сільській бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки "До бібліотеки завітай! Нову книжку почитай!".
На книжковій виставці представлені книги, які надійшли до бібліотеки за Державною програмою "Українська книга". Це – чудова нагода для читачів-дітей та їх батьків познайомитися з літературними новинками, відкрити для себе нові імена письменників та вибрати книгу, яка зацікавила.
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Смотрицька _сільська_бібліотека-філія_ Кам'янець-Подільської _МЦБС
Якщо вам хочеться завжди почуватись добре, підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення, знайдіть час для читання — саме воно сприяє цьому. А якщо не знаєте, яку книгу обрати, читайте далі, адже ми рекомендуємо лише найкраще!


#Читай_досягай.

СМОТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ Кам'янець-Подільської МЦБС. Читання книг – один із способів розвиватися практично безкоштовно. Книги – це нові знання. Відповіді на практично всі життєві ситуації можна знайти в книгах. Книги формують світогляд - читаючи правильні книги, людина поступово формує світогляд, розширює і поглиблює власний погляд на світ, свої переконання. Книги розвивають уяву, вміння мислити і міркувати. На сторінці міністра культури Олександра Ткаченка побачила інформацію про новий класний книжковий флешмоб #Читай_досягай Його мета - писати про книги, які надихають або надихнули. За своє життя я прочитала чимало книг, але не всі мене надихнули Тому в цьому флешмобі я поділюся своїми улюбленими книгами.